uncommon.lt

ugdymas . technologijos . tikslas

Įkvėpti tikslo siekiančių, technologijas išmanančių ir verslaus jaunimo kartą.

Pirmoji programa pradėta Panevėžyje 2022 m. kovo mėn.

 Apie mus

Uncommon.lt

Mūsų skirtumai daro mus ypatingus.

Mūsų misija - kurti įtraukią bendruomenę, kuri pakylėja ir įgalina; bendruomenę, kuri priima vienas kito unikalumą ir skatina kiekvieną iš mūsų projektuoti ir kurti tikslingą ateitį.

„Uncommon.lt" - tai 6 mėnesių trukmės technologijų ugdymo programa, kuri pradėjo savo veiklą Panevėžyje 2022 m., į kurią jaunuoliai su įvairiomis patirtimis susirinko mokytis, kurti ir tobulėti.

Uncommon.lt team - Eivydas Adomavičius

Mūsų – Uncommon – ugdymo modelis

Uncommon.lt Hub Panevėžys

Ugdymas

Technologijų kursai

Mūsų programa - tai 6 mėnesių mokymosi patirtis, apimanti tiek technologinius įgūdžius, reikalingus į skaitmenines technologijas orientuotoje ateityje, tiek minkštuosius įgūdžius, padedančius jaunimui tapti pasitikinčiais savimi ir versliais.

Būsimieji dalyviai mokosi:

  • UX, UI ir produkto dizaino.
  • Front End Web Development ir Wordpress pagrindų.
  • Socialinių tinklų rinkodaros ir optimizavimo paieškos sistemoms.
  • Projektų vadybos, komandinio darbo ir gebėjimų ugdymo.

Baigę šią programą, „Uncommon.lt" dalyviai moka sukurti ir reklamuoti savo interneto svetainę ar internetinę parduotuvę. Be to, kad susikuria savo nuosavą portfolio, jie kartu su bendraklasiais komandoje kuria praktiškus sprendimus mažoms įmonėms ar nevyriausybinėms vietos organizacijoms.

Mūsų modelis

Inovacijų centrai

Tikime, kad aplinka, kurioje mokomosi, turi ypatingą reikšmę.

Mokydamiesi iš sėkmingo „Uncommon.org" inovacijų centrų Zimbabvėje pavyzdžio, įkūrėme pirmąjį Uncommon inovacijų centrą Panevėžyje.

Kartu su Panevėžio atviro jaunimo centro, Panevėžio miesto savivaldybės ir kitų vietos rėmėjų pagalba „Uncommon.lt" inovacijų centras 2022 m. pavasarį priimė pirmąją Uncommonerių klasę. 

Inovacijų centrai yra ne tik vieta, kur galima susitelkti ir mokytis, bet ir saugi erdvė augti stipriai ir palaikančiai bendruomenei.

Kaye Kagaoan

UX dizainerė

Tawanda Mashavave

Technologijų vadovas

Katey Hopper

Rinkodaros vadovė

Ugdymas

Mentorystė

Kiekvieno mokymosi modulio metu Uncommon.lt dalyviams skiriami asmeniniai mentoriai, kurie padeda nusibrėžti tikslus ir kryptį savo ateities karjerai IT srityje. Uncommoneriai lankosi IT įmonėse ir klausosi kviestinių pranešėjų, kurie yra savo sričių lyderiai. 

Taip pat, kiekvienas „Uncommon.lt" dalyvis gaus galimybę tapti mentoriais moksleiviams ir dalyvių pagalba šie galės pradėti savo kelionę technologijų srityje!

Tapk mentoriumi

Ugdymas

Bendruomenė

Turime tikslą sukurti bendruomenę žmonių, kurie savo talentais ir įgūdžiais praturtina savo ir aplinkinio pasaulio gyvenimą.

Dalyviai ne tik mokosi tam, kad taptų IT srities specialistais, bet ir prisideda prie vietos bendruomenių augimo kurdami interneto svetaines nevyriausybinėms organizacijoms, veikiančioms Uncommon inovacijų centrų regionuose. 

Uncommon.lt ieško naujų būdų, kaip prisidėti prie skaitmeninio raštingumo didinimo Lietuvos regionuose ir kurti technologijas išmanančias bei smalsias bendruomenes. 

Ši atsakomybė paruošia mūsų dalyvius būti puikiais lyderiais ir komandos nariais, kai jie pradės dirbti. 

Programos tvarumas

IT paslaugos gali daugiau

Be aukų ir paramų, vienas iš būdų, kaip kuriame pajamas savo ne pelno siekiančiai organizacijai išlaikyti, yra darbas, kurį atliekame savo klientams.

Siekiame įtvirtinti Uncommon.lt kaip socialinį verslą. Kai samdote Uncommon dizaino, svetainių kūrimo ar rinkodaros reikmėms, 100 % pelno skiriama mūsų švietimo misijai.

Gausite ne tik puikų produktą, bet jūsų projektas reikš ir nemokamą technologijų ugdymą mūsų programoje dalyvaujantiems jaunuoliams.

Programos tvarumas

Socialinė atsakomybė

Užvis labiau pasikliaujame paramos fondų ir verslo partnerių dosnumu, padedančiu įgyvendinti mūsų misiją ir padėti jaunimui kurti geresnę ateitį sau ir pasauliui.

Ypatinga padėka įmonėms ir fondams, kurie mus remia Lietuvoje. Ačiū!

Susisiekti

Vieta

Uncommon.lt inovacijų centras Panevėžyje

Pirmoji Uncommon programa pradėjo veiklą 2022 m. Panevėžyje.


Mūsų partneris - Panevėžio atviras jaunimo centras - savo patalpose priimė ir padėjo įkurdinti pirmąjį Uncommon inovacijų centrą.

Registracija į antruosius Uncommon.lt programos kursus bus pradėta 2023 m. sausio mėn. Ieškokite naujienų apie registraciją šioje svetainėje.

 

Uncommon.lt Hub Panevėžys

Norite prisijungti prie Uncommon.lt komandos kaip

Strateginis Partneris verslo plėtrai ir operacijoms?

Support Uncommon.lt mission

To inspire a generation of purpose minded, tech savvy, entrepreneurial young adults in the regions.