uncommon.lt

ugdymas . technologijos . tikslas

Įkvėpti tikslo siekiančių, technologijas išmanančių ir verslaus jaunimo kartą.

Pradedame savo veiklą 2022 m. kovą, Panevėžyje.

 Apie mus

Uncommon.lt

Mūsų skirtumai daro mus ypatingus.

Mūsų misija - kurti įtraukią bendruomenę, kuri pakylėja ir įgalina; bendruomenę, kuri priima vienas kito unikalumą ir skatina kiekvieną iš mūsų projektuoti ir kurti tikslingą ateitį.

Uncommon.lt is a 6 month technology education program that will be launched in Panevėžyje bus pradėta įgyvendinti 2022 m., į kurią jaunuoliai su įvairiomis patirtimis susirinks mokytis, kurti ir tobulėti.

Mūsų – Uncommon – ugdymo modelis

Ugdymas

1. Technologijų kursai

Our program is a 6 month learning experience that covers both tech skills needed in the digitally focused future and soft skills that support young adults to become confident and entrepreneurial.

Būsimieji dalyviai mokysis:

  • UX, UI ir produkto dizaino.
  • Front End Web Development ir e. komercijos pagrindų.
  • Socialinių tinklų rinkodaros ir optimizavimo paieškos sistemoms.

Baigę šią programą, „Uncommon.lt" dalyviai mokės sukurti ir reklamuoti savo interneto svetainę ar internetinę parduotuvę. Be to, kad susikurs savo nuosavą portfelį, jie kartu su bendraklasiais sudarys komandas, kad surastų realius, praktiškus sprendimus mažoms įmonėms ar nevyriausybinėms organizacijoms.

Ugdymas

2. Inovacijų centrai

Tikime, kad aplinka, kurioje mokomosi, turi ypatingą reikšmę.

Mokydamiesi iš sėkmingo „Uncommon.org" inovacijų centrų Zimbabvėje pavyzdžio, ruošiamės kurti pirmąjį inovacijų centrą Panevėžyje.

Kartu su Panevėžio atviro jaunimo centro, Panevėžio miesto savivaldybės ir kitų vietos rėmėjų pagalba „Uncommon.lt" inovacijų centras 2022 m. pavasarį priims pirmąją Uncommonerių klasę. 

Inovacijų centrai yra ne tik vieta, kur galima susitelkti ir mokytis, bet ir saugi erdvė augti stipriai ir palaikančiai bendruomenei.

Kaye Kagaoan

UX dizainerė

Tawanda Mashavave

Technologijų vadovas

Katey Hopper

Rinkodaros vadovė

Ugdymas

3. Mentorystė

Kiekvieno mokymosi modulo metu „Uncommon.lt" dalyviams skiriami asmeniniai mentoriai – atitinkamos srities profesionalai iš viso pasaulio. Kartu su būtiniausia pagalba dalyviai įgyja pasitikėjimo, tobulina bendravimo įgūdžius, gauna naudingų patarimų, kaip sėkmingai pradėti IT profesionalo karjerą. 

Taip pat, kiekvienas „Uncommon.lt" dalyvis gaus galimybę tapti mentoriais moksleiviams ir dalyvių pagalba šie galės pradėti savo kelionę technologijų srityje!

Tapti mentoriumi

Ugdymas

4. Savanorystė

Turime tikslą sukurti visą bendruomenę žmonių, kurie savo talentais ir įgūdžiais praturtina savo ir aplinkinio pasaulio gyvenimą.

Studijuodami programos dalyviai taip pat skatinami kiekvieną savaitę savanoriauti mokant moksleivius programavimo pagrindų savo bendruomenėse.

Ši atsakomybė padeda ugdyti Uncommon dalyvių lyderystės įgūdžius. 

Programos tvarumas

IT paslaugos gali daugiau

In addition to donations & grants, one way we generate revenue to sustain our nonprofit is through the work we do for clients.

VISAS už „Uncommon.lt“ Jums suteiktas dizaino, interneto puslapių kūrimo ar skaitmeninės rinkodaros paslaugas gaunamas pelnas investuojamas į tolesnį programos vystymą ir plėtrą!

Jūs ne tik gausite puikų, bet ir jūsų užduotis mūsų programoje dalyvaujantiems jaunuoliams suteiks nemokamo technologinio ugdymo galimybę.

Programos tvarumas

Socialinė atsakomybė

Užvis labiau pasikliaujame paramos fondų ir verslo partnerių dosnumu, padedančiu įgyvendinti mūsų misiją ir padėti jaunimui kurti geresnę ateitį sau ir pasauliui.

Tariame nuoširdų AČIŪ įmonėms ir fondams, kurie tiki mumis ir užtikrina pirmuosius mūsų programos žingsnius Lietuvoje!

Susisiekti

Vieta

Panevėžys 2022

Pirmieji „Uncommon.lt” technologijų ugdymo kursai Panevėžyje prasidės 2022 m.


Mūsų partneris - Panevėžio atviras jaunimo centras - savo patalpose priims ir padės įkurdinti pirmąjį „Uncommon” inovacijų centrą.

Galimybė registruotis norint tapti vienu iš „Uncommon.lt” kursų dalyviu bus pradėta 2022 m. sausio mėn. Ieškokite naujienų apie registraciją šioje svetainėje.

 

Įkvėpti tikslo siekiančių, technologijas išmanančių ir verslaus jaunimo kartą.

Prisijunkite prie iniciatyvos

Want to join the Uncommon team as a Technology Manager?